Autodoprava Poprad, Ružomberok, Liptovský Mikuláš

Autodoprava. Vnútroštátnou a medzinárodnou autodopravou sa zaoberáme od roku 2007. Autodoprava rôzneho tovaru do 10500kg nákladným automobilom Mercedes. Maximálne rozmery prepravovaného nákladu sú (2,55 x 8,5 x 3,1) m. Tento automobil má valníkovú nadstavbu prispôsobenú na ľahké nakladanie a prepravu pojazdných mechanizmov. Jednoduchou a rýchlou úpravou je možné odobrať hliníkové nájazdové lyžiny, namontovať bočnice a prerobiť tak ložnú plochu automobilu na prepravu rôzneho tovaru do 10500kg.

Pracovné plošiny lešenie

Našim vozidlom je možné prepraviť hlavne stavebné stroje, pracovné plošiny poľnohospodársku techniku, osobné a nákladné automobily, ale rovnako prepravíme akýkoľvek iný tovar podľa želania zákazníka.Prepravuje aj lešenie V silnej konkurencii aká je v súčasnosti v autodoprave na Slovensku dokážeme poskytnúť veľmi výhodné ceny za prepravu stavebnej a poľnohospodárskej techniky, ktorá má samostatný pohon. Po nájazdových lyžinách prepravovaný stroj samostatne, alebo za pomoci navijaka naložíme na ložnú plochu automobilu, nie je potrebné nakladať a skladať stroj napr. autožeriavom. Vďaka ušetreným nákladom za nakladanie, nízkej spotrebe a celkovej hmotnosti 18t dokážeme zákazníkovi ponúknuť najnižšie možné ceny za dopravu pojazdnej techniky do hmotnosti 10500kg. Autodoprava je poskytovaná prevažne v regióne Poprad, Liptovský Mikuláš a Ružomberok ale na požiadanie samozrejme aj v širšom okolí.

Nákladná autodoprava Stavebné stroje autodoprava
poľnohospodárska technika autodoprava Traktor bager autodoprava
Kontakt:
Mapa - po kliknutí sa zobrazí zväčšenina! Jozef
ŠMIHOVSKÝ

Kamenie 199, 033 01 Podtureň
IČO: 34 846 743, IČ DPH: SK1021624615
Mobil: 0903 531 497
tel./fax: 044/ 5223588
email: smihovsky@pracovneplosiny.sk
Prenájom certifikovaného rámového lešenia vhodného na lešenárske konštrukcie - lešenárske práce Liptov, Orava, Ružomberok, Poprad - Tatry